Spotkanie u prząśniczki – fotorelacja

Zwykły wpis

Wczoraj, w Pracowni na Kaszubach, odbyło się spotkanie prządek. Ponieważ obrazy mówi więcej niż słowa spójrzcie na krótką fotorelację ze spotkania :

Reklamy

5 responses »

  1. Obrazy mówią, ale kilka słów opisu ułatwiłoby oglądanie,nie powiemy o identyfikacji,bo miło jest wiedzieć Kto jest Kto.Zgrabny komentarz opisujący dopełniłby dzieła.

  2. Jagienko, ja mam wielki sentyment do starych kołowrotków, chociaż jak wiesz potrafią płatać psikusy ;). Ich minusem jest to, ża mają często jedynie słuszne ” ratio” i trudno na nich prząść cienizny z delikatnych włókien.
    DUOart, wszystkie uczestniczki spotkania są współautorkami bloga i im zostawiam decyzję o tym, czy będą się chciały przedstawić .

  3. To było moje pierwsze spotkanie z kądzielą, kołowrotkiem, wrzecionem i gręplami. Najłatwiejsze oczywiście czesanie wełny(konieczny fartuszek,)ale uprząść nitkę to już sztuka. Trzeba się wykazać wielką cierpliwością zanim wpadnie się w rutynę a myśl będzie mogła bujać w obłokach. Dziękuję wszystkim prządkom za miłe spotkanie. kama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s