krosna

Zwykły wpis

*przepraszam, że wklejam post nie traktujący bezpośrednio o tkaniu, jakby co do usunięcia*

cena krosien u pana stolarza jest zaporowa. gdyby ktokolwiek słyszał/wiedział o sprawnych krosnach na sprzedaż w rozsądnych wymiarach i rozsądnej cenie proszę o kontakt.

Reklamy

12 responses »

  1. Możesz napisać więcej o cenniku ? Sama jestem ciekawa jakie to krosna i jakie ceny ?
    Ja sama mam dwa krosna poziome. Jedno o szerokości tkania 2m jest na sprzedaż . Aby je ustawić trzeba naprawdę dużo miejsca. Ale za to można na nich tkać tkaniny np. na namioty 🙂

  2. Powiemy tak,materiał(drewno i wszystko co jeszcze potrzebne)na nasze cztero nicielnicowe krosno kosztował około 500zł reszta to umiejętność opserwacji i wyciągania wniosków plus zdolności manualne.Czas pracy tydzień.
    Pozdrawiamy.

  3. Małe krosna można kupić u Kromskich – może to dobre na początek? Ceny niestety nei pamiętam, ale udzielają takich informacji mailowo i telefonicznie

  4. Aniu,niestety te krosna wyglądają na złożone z kilku egzempalarzy. Elementy nie pasują do siebie. Prawdę mówiąc , ja jeszcze nie znalazłam na Allegro dobrych starych krosien. Poza tymi które mam ( lata 60 ) i kilkoma egzeplarzami krosien pionowych z lat powojennych.
    W krosnach drewnianych często elementy takie jak wały robocze, pękały w wyniku dużych naprężeń. Dlatego, przy zakupie trzeba je dokładnie obejrzeć, bo brakuje stolarzy , którzy potrafię dorabiać części do krosien czy kołowrotków.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s