Z miłości do natury

Zwykły wpis
Faza projektu

Faza realizacji

Corriedale, merino , camel, tussah  silk, mohair , perły od SWAROVSKI, wrzeciono.Pomyślane jako rozbieg przed    POLAND FASHION WEEK i kolekcją pod tytułem ,, 17 mgnień wiosny. Nie umiem prząść równo, ale faktem jest że nie jest to moją ambicją . Jak zawsze – na wariata.  Serdecznie pozdrawiam – Beata Jarmolowska

Reklamy

9 responses »

  1. Cudna, monochromatyczna paleta barw, , lśniące perełki i skręty, których nie pozbawiałaś energii, a tylko trochę uczesałaś w gotowej nitce, przywodzą mi na myśl morze , kobiecy buduar lub chmury. Są piękne , w każdej fazie:)

    Witaj serdecznie na blogu 🙂

    Jeżeli macie ochotę zobaczyć, co Beata robi z wszystkimi kolorami tęczy, to wystarczy wpisać w Googlach jej nazwisko.

    Nie jest to co prawda blog o filcowaniu, ale nie mogę się powstrzymać i muszę jeszcze napisać, że Beata robi bardzo dobre kursy ficowania. O szczegóły pytajcie Plastusię.

  2. A wiesz…trafiłaś w 10 . Bo ostatnio i morze i kobiecy buduar i myślenie jakby to wszystko razem połączyć. Będę budowała tę chałupę w Kładnie / do latarni w Gąskach- 5 km/ i pewnie urządzę w stylu kobiecego buduaru własnie… Dzięki serdeczne za słowa uznania .Przecież wiecie ze ja przędę baardzo rzadkoi zasadniczo nie umiem.

  3. To ma być kolekcja na 2011 . Pastelki , piana, puder i siwy dym,,,,to jeden z trendów – ten który akurat ja będę ilustrować… taki mam stan ducha.I dobrze. Usciski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s