” Pożegnania nadszedł czas … „

Zwykły wpis

Kilka dni temu „Prząśniczka”skończyła 3 lata.  Ta okrągła data, to dobra okazja  do podsumowania projektu wspólnego pisania bloga i podjęcia decyzji o jego zakończeniu .

Napisaliśmy  na blogu  593 postów  i 4089 komentarzy,  rozmawiając o naszej pasji przędzenia wełny na wrzecionach i kołowrotkach. Zamieściliśmy 1704 zdjęcia . Nawiązaliśmy wiele osobistych kontaktów i przynajmiej kilka razy zaśpiewaliśmy wspólnie „Prząśniczkę ”

Witam z Pracowni na Kaszubach

 

Na blogu nie będzie już możliwości zamieszczania nowych wpisów, ale będzie on dalej istniał i stanowił żródło wiedzy dla wszystkich, którzy mają ochotę na rozpoczęcie przygody z wrzecionem.

Dziękuję Wszystkim za wspólnie spędzony czas, za dobrą  zabawę , za chęć dzielenia się swoją pasją .

Życzę wszystkim autorom bloga i obserwującym wielu kilometrów kolorowych nitek.

Elżbieta

Reklamy

11 responses »

 1. To trochę smutne….
  może Pani być z siebie dumna, że tyle nowych par rąk zostało zarażone chęcią tworzenia własnych nitek i tyle par oczu zostało zahipnotyzowane wirującym wrzecionem, a to własnie dzięki temu blogowi. Gdyby nie on ciężej przyszłyby mi moje pierwsze próby i nie wiem czy nie poddałabym się po pierwszych przekręconych wełenkach.
  Pozdrawiam i dziękuje za tego bloga 🙂

 2. Ewa bardzo trafnie to ujęła – możesz być z siebie dumna. Wiele z nas, gdy wróci pamięcią do początków swojej przygody z przędzeniem, wspomni o wspaniałym blogu polskich prządek i tkaczek, „Prząśniczce”. Ja również dziękuję, że stworzyłaś to miejsce.

 3. Dobrze, ze chociaż ta zgromadzona wiedza zostanie tutaj i będzie możliwość powrotu do postów i doświadczeń już minionych.
  To dobra robota ! 🙂

 4. Bardzo dziękuję za „Prząśniczkę” :). Byłam tu dosyć krótko, bo niedawno zainteresowałam się przędzeniem, ale znalazłam tu bardzo dużo ciekawych i przydatnych informacji. Pewnie jeszcze nieraz zajrzę 🙂
  Pozdrawiam Jola

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s